Team Overview
Recent Results
9 Nov, 2019 |
ENDED
|
---|---|
Bout 239 - Final
Junior 16 -17 Male Youth -45kg |
|
Red
WIN
Blue
(AIN) Maksim Hryshuk
0-1-0
|
3027 |
Red
WIN
(AIN) Alena Kapytsenka
1-0-0
Blue
Angelina Puzanova
0-1-0
|
3027 |
Bout 237 - Final
Junior 12 -13 Female Youth -60kg |
|
Red
WIN
Blue
Ksenija Kacetkova
0-1-0
|
3027 |
Loading...
Team Metrics
85
Divisions
116
Bouts
84
Athletes
0
Team Officials
Team Medals
23
1st
34
2nd
22
3rd
79
Total
Team Photos
No photos to display.
Top Athletes
Dzmitry Bobka |
Junior 12 -13 Male Youth -46kg
|
2nd |
Yana Zhdanava |
Junior 12 -13 Female Youth -50kg
|
2nd |
Yahor Kavaleuski |
Junior 12 -13 Male Youth -54kg
|
2nd |
Viktoryia Kulheika |
Junior 12 -13 Female Youth -56kg
|
2nd |
Vadzim Shapiatsiuk |
Junior 12 -13 Male Youth -58kg
|
2nd |
Dzmitry Melnikau |
Junior 12 -13 Male Youth -60kg
|
2nd |
Andrei Marozau |
Junior 12 -13 Male Youth -71kg
|
2nd |
Mikita Mironchyk |
Senior Male Elite A 51 kg
|
2nd |
Darya Bialkova |
Senior Female Elite A 60 kg
|
2nd |
Maryia Belush |
Senior Female Elite A 75 kg
|
2nd |
Anton Rabtsevich |
Junior 14 -15 Male Youth -48kg
|
2nd |
Ayxan Safarov |
Junior 14 -15 Male Youth -75kg
|
2nd |
Dzmitry Beliatski |
Junior 14 -15 Male Youth +81kg
|
2nd |
Yaseniya Ksiandzova |
Junior 14 -15 Female Youth -54kg
|
2nd |
Artsiom Marchanka |
Junior 14 -15 Male Youth -51kg
|
2nd |
Uladzimir Pechan |
Junior 14 -15 Male Youth -54kg
|
2nd |
Gleb Trafimovich |
Junior 14 -15 Male Youth -60kg
|
2nd |
Emil Allazau |
Junior 16 -17 Male Youth -63.5kg
|
2nd |
Uliana Miadzel |
Junior 14 -15 Female Youth -67kg
|
2nd |
Mikita Kunitsa |
Junior 16 -17 Male Youth -91kg
|
2nd |
Kiryl Paulichenka |
Junior 16 -17 Male Youth +91kg
|
2nd |
Krystsina Nikifarava |
Junior 16 -17 Female Youth -51kg
|
2nd |
Albina Posakh |
Junior 16 -17 Female Youth -54kg
|
2nd |
Krystsina Abharian |
Junior 16 -17 Female Youth -63.5kg
|
2nd |
Anastasiya Kalashnikava |
Senior Female Elite A 48 kg
|
2nd |
Sagif Gasanov |
Senior Male Elite A 54 kg
|
2nd |
Mariya Valent |
Senior Female Elite A 63,5 kg
|
2nd |
Andrei Herasimchuk |
Senior Male Elite A 91+ kg
|
3rd |
Uladzislau Khutrenka |
Junior 16 -17 Male Youth -48kg
|
3rd |
Svetlana Spetsyan |
Senior Female Elite A 45 kg
|
3rd |